Čo sme už postavili

House 1

House 2

House 5

House 6

Dvojdom

Zákazkový 1

Zákazkový 2

Zákazkový 3

Zákazkový 4

Zákazkový 5

Zákazkový 6

Zákazkový 7

Zákazkový 8

Zákazkový 9

Zákazkový 11

Čo o nás hovoria naši zákazníci

My sme si dali najskôr vypracovať projekt na náš bungalov, a počas riešenia projektu sme sa dohodli aj na stavbe. Presvedčil nás prístup a profesionalita p.Molnára, kde sme dostali odpovede na všetky otázky, boli sme pozrieť niekolko stavieb, ktoré realizoval a to nás tiež presvedčilo. Naživo sme videli detaily, ktoré sme mali možnosť viedieť len na papieri. Velkou výhodou pre nás bolo to, že sa nám nemenila cena stavby v priebehu výstavby čo sa stalo našim známym.

Robo, BRATISLAVA

Na základe odporúčania známeho som si vybral p.Molnára ako zhotovitela nášho domu, od začiatku až do konca som bol maximálne spokojný s prístupom a poskytnutými službami. Teraz sa tešíme s nového domu a tiež budem odporúčať ďalej.

Eduard, TRNAVA

Na p.Molnára som dostala odporúčanie od našej známej z Rakúska, po prvotných stretnutiach nás ponuka oslovila a dohodli sme sa. Pomáhal nám aj s kúpou pozemku, kde nám jeho manželka poskytla právny servis a následne sme pokračovali ďalej. Náš domček vyrástol do 5 mesiacov a sme maximálne spokojní, my sme sa nemuseli o nič starať len sme sa chodili tešiť z rastúcej stavby.

Karolina, NITRA

<g id="Group_125" data-name="Group 125" transform="translate(-708.44 -395.787)" opacity="0.06"> </g>