Dom na mieru

Presne podľa vašich požiadaviek.

Máte svoju vysnívanú predstavu o tom, ako by mal vyzerať váš budúci domov? Chápeme, nie každému sadne pripravený projekt, každý sme iná osobnosť a máme iné preferencie. Preto dávame našim budúcim klientom možnosť vypracovania projektu a následnej realizácie ich snov na mieru.

Do pripraveného formulára nám môžete napísať vaše preferencie so všetkými údajmi, ktoré sú pri zostavovaní projektu domu významné. Upustite uzdu svojej fantázie a popíšte nám váš dom na mieru. Koľko by mal mať izieb, koľko kúpeľní? Chcete jednopodlažný či dvojpodlažný dom? Malý, veľký? Je vašim snom veľká kuchyňa s obývacou miestnosťou pre spoločné rodinné chvíle, šatník navyše alebo obe možnosti? Nič nevynechajte. K dôkladnému popisu viete pridať aj váš náčrt – nakreslite si pôdorys vášho budúceho domu a nahrajte ho ako prílohu do nášho formulára.

Vieme, že každého zaujíma už na začiatku cena, a preto sme pre vás nachystali šikovnú kalkulačku, ktorá vám na základe vašich informácií dokáže vypočítať orientačnú cenu projektu a realizácie výstavby vášho vysnívaného domu.

Sny sú na to, aby sa plnili. Radi vám pomôžeme splniť ten váš.

Cenová kalkulačka