House 1

3-izbový rodinný dom | 113,73 m2

House 1

Ideálny nízkoenergetický dom pre mladé páry a rodiny, ktoré hľadajú malý útulný domček na bývanie. Zastavanú plochu domu tvorí 111,30 metrov štvorcových, z toho je úžitkovou plochou 82,25 metrov štvorcových a obytná plocha 60,50 metrov štvorcových, čo je dostatočne veľká plocha pre komfortné bývanie menšej modernej rodiny. Súčasťou rodinného domu aj aj terasa, ktorá má vchod z obývacej izby spojenej s kuchyňou, čo zabezpečuje lepší prístup v prípade rodinných grilovačiek či osláv. Zároveň dodávajú dvere na terasu spolu s tromi oknami dostatok svetla na osvetlenie najväčšej miestnosti v dome.

Po príchode do domu máte po ľavej strane toaletu a práčovňu. Tým, že je dom riešený do tvaru L zabezpečuje rozdelenie dennej a nočnej časti. Dennú časť tvorí jeden otvorený vzdušný priestor s obývacou izbou, jedálňou a kuchynským kútom. Nočná časť je oddelená, aby sa v dennej časti dalo fungovať plnohodnotne bez toho, aby sa vyrušoval niekoho spánok, čo je v prípade malých detí, či bábätiek ideálna voľba pre rodiny s deťmi. V nočnej časti nájdete hlavnú spálňu a jednu hosťovskú alebo detskú izbu. Nechýba kúpeľňa, ktorá tieto dva priestory rozdeľuje.

Pôdorys (pdf)

Kompletná projektová dokumentácia k rodinnému domu:

Vyžiadať si cenu

Cena

Hrubá stavba

na vyžiadanie

ObsahujeNeobsahuje

Holodom

123550€

ObsahujeNeobsahuje

Dom na kľúč

na vyžiadanie

ObsahujeNeobsahuje


Realizácia stavby rodinného domu

Dom odovzdávame v stave holodom, zákazníkom dávame možnosť dokončenia domu na kľúč. Cena domu je stanovená už vrátane DPH, projektového spracovania a pripojenia domu na všetky inžinierske . V štádiu vyhotovenia stavby do podoby "holodom" resp. "dom na kľúč", od nás ako BONUS dostane každý zákazník tepelné čerpadlo ZADARMO k domu! V tomto prípade šetríme zákazníkovi investíciu do tepelného čerpadla a zároveň dom automaticky spĺňa energetickú triedu A0. Ponúkame vám všetko na jednom mieste od zabezpečenia projektovej dokumentácie, vybavenie potrebných povolení až po samotnú realizáciu, kolaudáciu, odpredaj starej nehnuteľnosti, vybavenie hypotekárneho úveru.

Pred začatím výstavby sa s vami stretneme a preberieme možnosti výstavby na vašom pozemku, projekt upravíme podľa vašich predstáv a podľa toho, aby vyhovoval výstavbe nízkoenergetického domu.


Naše ďalšie projekty

House 2

4-izbový rodinný dom | 122,61 m2

House 16

4-izbový rodinný dom | 181,30 m2

House 19

4-izbový rodinný dom | 234,15 m2

House 5

4-izbový rodinný dom | 140,53 m2

House 8

4-izbový rodinný dom | 125 m2

Double 1

4-izbový rodinný dom | 126,87 m2

House 1

3-izbový rodinný dom | 113,73 m2

House 11

5-izbový rodinný dom | 159,70 m2

House 14

4-izbový rodinný dom | 189,20 m2

House 9

4-izbový rodinný dom | 173,50 m2